«G30 – A Memory Maze» — гра українців перемогла в конкурсі від Google

«G30 – A Memory Maze» — гра українців перемогла в конкурсі від Google

«G30 – A Memory Maze» — гра українців перемогла в конкурсі від Google / play.google.com

Мобільна гра «G30 — A Memory Maze» («Лабіринт пам’яті», — укр.) від українських розробників перемогла в міжнародному конкурсі незалежних ігор Indie Games Showcase від Google.

До фіналу дійшли 20 учасників із 10 країн світу. Google обрала трьох переможців: Photographs від британської студії EightyEight Games, Ordia від британських розробників Loju та G30 від українця Івана Ковальова та команди.

«G30 – A Memory Maze» — це історія людини з когнітивним розладом, яка намагається зібрати минуле, перш ніж хвороба остаточно поглине його пам’ять. Рівні гри — це спогади. Вирішуючи головоломки, ви відновлюєте не тільки візуальний образ події, але також думки та почуття, які з нею пов’язані, — розповідають розробники гри.

Гравець може змінювати сюжети історій залежно від того, які кроки робитиме.

  • Раніше «G30» входила в добірки найкращих нових ігор Apple App Store, а також була грою дня в США, Британії та Китаї. Зараз гра має рейтинг 4,8 в App Store США на основі понад 1 300 рецензій.
  •  Indie Games Showcase — щорічний міжнародний конкурс незалежних розробників ігор. Головна мета змагання — допомогти молодим і невідомим авторам.
Читайте також: