Freel презентував новий кліп на пісню «Шо там у хохлов»

13 листопада український репер Freel опублікував черговий кліп. Цього разу — на пісню «Шо там у хохлов».

Виконавець написав, що має передчуття, що відео заблокують. Утім він «вирішив зробити свій внесок» в інформаційну війну.

«Шо там у хохлов» — це історія про російського вченого, філолога, якому щодня по телевізору показували жахіття, які нібито відбуваються в Україні. Він не витримує, збирає речі, бере словники, і їде на Донбас, рятувати російську мову, яку, як йому сказали з екрану, там гноблять. Приїхавши, він з’ясовує, що все, м’яко кажучи, не зовсім так, як він думав. Це відео — скоріше сучасне мистецтво, певного роду акціонізм, ніж кліп. Кремль тут — як символ путінського режиму. Це відповідь російській пропаганді — в кадрі відбувається тільки одна, але важлива дія, мрія нехай не всіх, але багатьох українців, які сподіваються, що цей режим врешті самознищиться, — пояснив Freel.

За словами музиканта, у рухомому рядку під відео — найбільш відомі фейки російської пропаганди починаючи з весни 2014 року. Тут є і «мальчік в трусіках», і корова, яка плакала, поки тікала від «каратєлєй», і «два раба», і сіль в маршрутках, і пенсіонери, які забирають хліб у голубів тощо.

Вийшов такий собі випуск новин на російському ТБ, — додав репер.

Трек можна придбати на цифрових платформах: iTunes, Google Play, Deezer.

Інші треки від Freel:
  • Freel (або Фріл) — відомий як учасник українського реп-дуету «На Відміну Від». Також працював із Ділею, Фоззі, Vova’Zi’Lvova та іншими українськими артистами. Наразі Фріл розпочав сольну кар’єру.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: