Рок-гурт Fontaliza випустив кліп «Тварина»

Наприкінці вересня український альтернативний рок-гурт презентував кліп на пісню «Тварина». За словами режисера, це відео — маніфест проти засилля агресивної сексуальності.

Кадім Тарасов, режисер відеороботи, зазначає, що команда навмисно прямолінійно показує: сексу занадто багато, поп-культура й маніпуляція сексуальністю зводять з розуму, часто не лишаючи місця натуральним емоціям й напівтонам. Все стало занадто прямолінійним.

Люди маніпулюють одне одним використовуючи секс, як можливість отримати бажане. Саме тому Паша співає «я не твоя тварина» сексуальним жінкам у вітринах і на рекламних постерах, якими заповнений Київ. Дівчата, що виставляють труси напоказ – символ сучасної поп-культури. А ми — просто продукт свого часу, ми намагаємося роздумувати над тим, хто ми і що відбувається навколо, — пояснює Кадім Тарасов.

У свою чергу вокаліст гурту Fontaliza Павло Холошев наголосив, що він проти спекуляцій інтимними частинами тіла, або ж виставленням їх напоказ, бо це урівнює нас із тваринами та й взагалі, за словами співака, схоже на прояв сексизму.

Попередня творчість
  • Fontaliza — український альтернативний рок-гурт, який грає на межі альтернативи, панк-року, гранджу і рок-н-ролу. Утворений взимку 2008 року в місті Горлівка Донецької області. У 2014 Fontaliza виступала на розігріві «Океану Ельзи» на НСК «Олімпійський».

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: