Гурт Fontaliza презентував сингл і лірик-відео «Повільний рок-н-рол»

Гурт Fontaliza презентував пісню «Повільний рок-н-рол» — перший сингл з майбутнього альбому, який музиканти планують опублікувати восени цього року.

Сингл вийшов одразу з лірик-відео, автором якого виступив новий учасник гурту Юрій Холошев, брат фронтмена Павла, пише Open.ua.

Цього разу ми вирішили не використовувати студію звукозапису з її дорогим громіздким обладнанням. Ми влаштувалися на нашій Борщагівській штаб-квартирі, де і записали пісню, використовуючи ноутбук і програму Logic. Ми відчували свободу, кожен з музикантів міг творити досхочу, не стримуючи себе тимчасовими рамками. Це дозволило сконцентруватися на аранжуванні пісні і детально попрацювати над партіями інструментів та вокалу, — прокоментував лід-вокаліст і гітарист Павло Холошев.

Також на «Повільний рок-н-рол» команда зніме й відеокліп. Його ідею вже затвердили, режисера й акторів знайшли, тож зйомки планують не відкладати, а кліп опублікувати за кілька тижнів.

  • Fontaliza — український альтернативний рок-гурт, який грає на межі альтернативи, панк-року, гранджу і рок-н-ролу. Утворений взимку 2008 року в місті Горлівка Донецької області. У 2014 Fontaliza виступала на розігріві «Океану Ельзи» на НСК «Олімпійський».

Послухайте також: Vilna випустили сучасну версію народної пісні