Гурт «Фіолет» випустив новий сингл «Кохана»

До Дня всіх закоханих «Фіолет» випустив сингл з майбутнього альбому «Aurora», присвячений дорозі як символу руху, музиці та коханій людині.

На відміну від деяких інших текстів, зафіксованих в нотатнику телефона, ці рядки я натхненно накидав від руки на звороті листівки, яка слугувала мені закладкою в книзі ДіБіСі П’єра «Світло згасло в країні див». Мотив, настрій та образи в пісні мені наснилися, — розповів Колос, лідер гурту.

Також за словами фронтмена «Фіолету», «Кохана» для нього — символічна і багато в чому автобіографічна пісня.

Саунд-продюсером треку став Артур Данієлян, відомий за співпрацею з Бумбокс, Тартак, ТНМК, СКАЙ, Без Обмежень та іншими.

  • Фіолет — музичний гурт з міста Луцька, який виник у 2009 році. Спочатку музиканти створювали музику «для себе» та свого кола. Тематика пісень варіювала від любовної лірики до соціально-патріотичних композицій під акустичну гітару. 1 жовтня 2009 року команда в рамках «Форпосту» відіграла свій перший повноцінний концерт тривалістю 25 хвилин, цей день вважається днем народження гурту.
  • Влітку 2017 року гурт активно виступав на українських музичних фестивалях, а у листопаді відправився у всеукраїнський тур під назвою «#нірванабуде». На осінь 2018 року запланований вихід новогу альбому «Aurora»

Слухайте також: Київський дрім-поп гурт Latexfauna випустив новий сингл

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: