«Фіолет» випустив кліп на пісню «Кохана»

Відео знімали в Одесі, а його режисерами виступила пара починаючих кліпмейкерів — Варвара та Віталій Шевчуки.

Пісню музиканти випустили раніше — на День закоханих.

Пісня «Кохана» присвячується двом найважливішим для музиканта речам — дорозі та музиці як такій. Адже кожен музикант, який чи не половину місяця проводить у дорозі, чудово розуміє важливість надійного тилу, необхідність місця, у яке ти в будь-якому випадку зможеш повернутися зі вдалих, або не дуже вдалих гастролей. Вдома люди приймуть тебе таким, який ти насправді є. Це дуже важливо, а для мене ще і дуже почесно, бо це не якісь абстракції псевдо-пошуку псевдо-сенсу життя, а те, чим я живу, тим, що формує стимул життя, — розповів Колос в ефірі однієї з українських радіостанцій, пишуть Нотатки.

Виконавець також зазначив, що «Фіолет» продовжують працювати над своїм новим альбомом разом із саунд-продюсером Артуром Данієляном.

  • «Фіолет» — музичний гурт з міста Луцька, який виник у 2009 році. Спочатку музиканти створювали музику «для себе» та свого кола. Тематика пісень варіювала від любовної лірики до соціально-патріотичних композицій під акустичну гітару. 1 жовтня 2009 року команда в рамках «Форпосту» відіграла свій перший повноцінний концерт тривалістю 25 хвилин, цей день вважається днем народження гурту.
  • Влітку 2017 року гурт активно виступав на українських музичних фестивалях, а у листопаді відправився у всеукраїнський тур під назвою «#нірванабуде». На осінь 2018 року запланований вихід новогу альбому «Aurora»