У Львові розпочали зйомки фільму «Порядна львівська пані»

14 серпня у Львові стартували зйомки короткометражної картини «Порядна львівська пані» за мотивами однойменної книги української письменниці Люби Клименко.

Про це на своїй сторінці у Фейбсуці повідомив продюсер фільму Юрій Мінзянов.

Фільм зніматимуть у бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка, на площі Ринок, поблизу Вірменської церкви, на вулиці Коперніка, в Обласній клінічній лікарні тощо.

За сюжетом, сучасна інтелігентна жінка Пенелопа живе у Львові й працює в архіві. Життя Пенелопи складається за звичною схемою «родина — робота». Все порядно, культурно, чемно і нестерпно нудно. Втім, одного дня все змінюється — до архіву приїжджає у відрядження молодий доктор наук Дмитро Остромирський. Зустріч героїв призводить до шалених пристрастей та божевільних вчинків.

Головні ролі у стрічці виконають акторка Анастасія Карпенко та актор Володимир Губанов. Режисерка фільму — Наталя Пасеницька. Авторка сценарію — Марина Меднікова.

  • Кінопроект «Порядна львівська пані» став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно і отримав повну (100%) фінансову підтримку, що складає ₴995 тис. Це перший проект компанії «Крісті Фільм», створений спільно з Держкіно. Також фільм знімають за сприяння Львівської кінокомісії.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: