«Дурман» — новий реліз від рок-гурту Barahta

До нового релізу «Дурман» увійшли 5 треків, серед яких презентовані раніше два сингли: «Не спи» та «Хвиля».

21 лютого музиканти з гурту Barahta випустили новий альбом «Дурман». За їх словами, це збірка пісень, що були створені протягом року. Поєднує їх життєстверджуючий, деколи філософський зміст, але драйв, притаманний гурту, залишається основним.

 Час спливає доволі швидко, але все ж особливі дні запам’ятовуються назавжди. Течія нестримно зносить нас у минуле, коли ми були «одурманені» коханням. Саме ці ейфоричні моменти прокручуються в голові неодноразово, щоб відчути їх знову і знову. І якщо скласти всі назви пісень з альбому, виходить такий собі меседж: НЕ СПИ — КАЧАЙ на ХВИЛЯх — КАЙФуй від ДУРМАНу життя. Іншими словами, насолоджуйся тут і зараз, — коментує фронтмен гурту «Barahta» Дмитро Мельник.

Окрім альбому, у березні цього року, гурт планує прем’єру третього кліпу на пісню «Вже нема», зйомки якого завершились. Режисером виступила Ксенія Шадурська, з якою гурту вже доводилось працювати над екранізацією синглу «Не спи».

У квітні гурт проїдеться з концертами Україною і шанувальники зможуть наживо відчути на собі «Дурман».

  • Barahta — київський поп-рок гурт з 4 осіб. Заснований у 2012 році, але офіційною датою, кажуть музиканти, треба вважати 27 серпня 2013 року.

Пропонуємо послухати: Перший альбом Palmo X — «A.T.C.W.»