«Друга Ріка» випустила кліп на пісню «Доки я не пішов»

Рок-гурт «Друга ріка» випустив відео на пісню «Доки я не пішов», яка стала саундтреком до української стрічки про Олексу Довбуша «Легенда Карпат».

9 грудня «Друга Ріка» випустила черговий відеокліп. На цей раз — на пісню «Доки я не пішов».

Для мене ця пісня є закликом, аби сприймати життя таким, яким воно є. Не боятися падати, плакати, сміятися. Чим нижче впадеш, тим вище потім зможеш стрибнути. Головне знаходити в собі сили, аби зробити поштовх від землі і рухатися далі, — коментує Валерій Харчишин, лідер гурту.

Зйомки картини проходили у Покутсько-Буковинських Карпатах. Режисером кліпу став Сергій Скобун.

Відомо, що деякі епізоди з фільму «Легенда Карпат», саундтреком до якого є пісня, гурт використав і для свого нового кліпу.

Трек «Доки я не пішов» увійде до нового альбому «Піраміда».«Друга Ріка» — український рок-гурт, створений на початку 1996 року у Житомирі. Його пісні тричі ставали «Піснею року» на однойменному теле-фестивалі. Також, «ДР» представляла Україну на міжнародних фестивалях в місті Гданськ (Польща, 2004) та «Слов’янський базар» (Білорусь, 2005).

  • «Піраміда» — сьомий студійний альбом українського гурту «Друга Ріка». Платівка складається із 9 композицій, робота над якими тривала більше року. Вперше у звучанні гурту можна почути духові інструменти — валторна, труба і тромбон звучать у треках «Секрет» і «Доки я не пішов», а в «Брудний і милий» — цимбали.
  • «Легенда Карпат» — український пригодницький історичний фільм, знятий Сергієм Скобуном. Фільм розповідає про ватажка визвольного руху карпатських опришків у XVIII столітті Олексу Довбуша. В украрїнський широкий прокат стрічка має вийти 29 березня 2018 року.

Читайте також: Нове відео від гурту «Без Обмежень» — кліп «Хочеш»