У новому стилі: київський гурт «Double Life» презентував кліп на пісню «Космос»

21 лютого 2018 року київський гурт Double Life презентував кліп «Космос». Для кліпу русяві близнюки перефарбувалися у чорний, приміряли космічні вбрання та провели світанок у холодному океані.

Наприкінці літа 2017 року фронтмени гурту вирушили у творчу відпустку в США, де працювали над експерементальною піснею «Космос» та новою відеороботою. За словами самих хлопців, пісня суттєво відрізняється від усіх попередніх, адже вона не лірична та має електро-танцювальні мотиви.

Експериментом став не лише новий музичний стиль, але й кардинальні зміни образів. Для кліпу русяві близнюки перефарбувалися у чорний, приміряли космічні вбрання та провели світанок у холодному океані.

Другий знімальний день відбувався у Лос-Анджелесі, на Venice Beach. Це американська батьківщина Арнольда Шварценеггера: коли він тільки-но приїхав у Штати, саме там він починав свою вражаючу кар’єру. І так вийшло, що ми собі знімаємо, нічого не підозрюємо, а до нас під’їжджають на велосипедах Арнольд зі своїм тренером. Уявіть наше здивування! Тож ми швиденько наробили фоток із ним, розповіли про себе, що ми з України, знімаємо тут кліп, а він каже, що це крутий збіг обставин, адже тільки вчора він був на одній спільній тусовці разом із Володею Кличко. Словом, у результаті він промовив «I bless your music video», побажав удачі та поїхав собі далі займатися спортом, — розповіли в ефірі  каналу UA:Культура музиканти Double Life, пишуть Нотатки.

Double Life – це фіналісти «Україна має талант 4», учасники Ukrainian Song Project 2017, київський гурт, створений братами-близнюками Володимиром та Михайлом Дубелями. У творчому доробку артистів деб’ютний альбом «Полум’я» та кілька відео робіт на авторські пісні.

Ще музика: Гурт KAZKA з новим кліпом «Дива»