Додаток львів’ян Go To-U отримав 50 тисяч євро від Європейського банку

Промо додатоку Go To-U

Промо додатоку Go To-U

Додаток Go To-U отримав ваучер на 50 тисяч євро в рамках програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери», пише Tvoemisto.tv.

Додаток львів’ян Go To-U, що займається розвитком інфраструктури для електромобілів, отримав ваучер на 50 тис. євро від Європейського банку реконструкції і розвитку у рамках програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери».

Це не живі кошти. Ми маємо домовитись із надавачами послуг, які будуть виконувати роботу, яку ми їм даємо. ЄБРР буде оплачувати цю роботу. Це будуть IT-послуги та послуги дизайнерів, що будуть розробляти наш віртуальний кабінет для бізнесу, — розповів співзасновник проекту Назар Шимоне-Давида.

За його словами, завдяки серверному вирішенню та віртуальному офісу, партнери Go To-U зможуть керувати своїми зарядними станціями, відслідковувати гостей, клієнтів, влаштовувати акції тощо. Виграні кошти — лише невелика частина від необхідної суми на реалізацію задуманого. Але, за словами співавтора, допомога від ЄБРР допоможе команді у процесі розробки.

Як пише Ain.ua, гранти на загальну суму 170 тисяч євро отримали п’ять українських компаній у галузі кліматичних технологій. Крім проекту Go To-U, ваучери також отримали PassiveDom, Інвестиційна компанія «Символ», Sirocco Energy та фермерське господарство «Лиманське». Гранти вручають компаніям, щоб стимулювати подальшу розробку технологічних рішень для скорочення викидів парникових газів та розвитку ресурсоефективності й енергоефективності.

До кінця 2018 року програма «Кліматичні Інноваційні Ваучери», загальний бюджет якої становить мільйон євро, планує підтримати близько 50 інноваційних проектів в Україні. Розмір ваучерів на окремі проекти може становити від 20 000 до 50 000 євро.

Новинки додатків

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: