Музичний сервіс Deezer отримає українську локалізацію і знизить ціни

На сервісі вже доступні плейлисти «Нова музика», «Хіти зараз», «Український рок» та «Українське інді». Deezer обіцяє запустити спеціальні тарифи, які майже вдвічі дешевші за ціни на сервіс по всьому світу, пише Ain.

17 квітня стало відомо, що Deezer отримає українську локалізацію. Курувати проект буде музичний редактор Сергій Кейн – головний редактор видання Comma.com.ua. Раніше у сервісу не було свого представника в Україні, тому локальних списків відтворення було менше і вони оновлювалися рідше.

Сергій Кейн

Сергій Кейн / ain.ua

На сервісі вже доступні плейлисти «Хіти зараз», «Український рок» та «Українське інді». Невдовзі також з`являться «Важка музика в Україні», «Українська електроніка» й авторські плейлисти від місцевих артистів.

Плейліст «Український рок»

Плейліст «Український рок» / deezer.com

Також вперше користувачі Deezer в Україні зможуть підписатися на Deezer Premium + за спеціальною локальної ціною € 3.99 (близько 130 гривень) на місяць, перші 30 днів безкоштовні. Для всіх українських меломанів став доступнішим і тариф Deezer Family, який за € 5.99 (близько 190 грн) об’єднає в одному акаунті до шести членів «сім’ї».

Обкладинки плейлістів

Обкладинки плейлістів / deezer.com

Основні функції залишаться безкоштовними. Однак у цьому режимі між треками випливає реклама, пісні відтворюються у випадковому порядку, а функція офлайн-прослуховування не доступна.

  • Deezer – музичний стрімінговий сервіс, який об`єднує 14 мільйонів користувачів у 180 країнах. На ньому доступні 53 мільйони треків. Має додатки для мобільних пристроїв на iOS, Android, Windows Phone.

Читайте також: У Львові зняли відео для бренду Hennessy