Гурт D.Marsh представив міні-альбом «Поки весь світ мовчить»

12 грудня електронік-рок гурт D.Marsh випустив дебютний міні-альбом «Поки весь світ мовчить». До релізу увійшло п’ять україномовних композицій.

За словами учасників гурту, EP присвячений власним переживанням музикантів та процесам, які відбуваються в суспільстві сьогодні.

«Поки весь світ мовчить» поєднав у собі все те, що довелось пережити нам останнім часом. Всі композиції дуже різні за своїми емоціями та відчуттями, настроєм та посилом, однак альбом вийшов дуже цілісним і відвертим, — коментує фронтмен гурту Михайло Опекан.

Скоро на підтримку альбому D.Marsh також презентують Live Session Video, де кожен матиме можливість спостерігати емоції музикантів у форматі живого виконання.

Що виходило раніше:
  • D.MARSH — новий український електронік–рок гурт, засновниками якого є Михайло Опекан (вокал, гітара) та Ярослав Костюк (саунд-продюсер, клавіші). Гурт був створений у Києві e 2017 році. Творчість D.MARSH — це суміш вінтажних аналогових синтезаторів і електрогітари з класичним звучанням електронної та рок-музики на теми буття, любові, відносин і критики сучасного суспільства.