Дует Cream Soda презентували кліп «Хэдшоти»

Електронний дует Cream Soda з лейбла Івана Дорна Masterskaya презентував кліп на пісню «Хэдшоти» з майбутнього альбому «Красиво».

Над кліпом працював режисер Олег Токмаков спільно з музикантом Дмитром Нова, пише Buro 24/7. Вокальну партію у пісні виконала Анна Романовська, також відома як Anna Rome, яка часто співпрацює з електронними колективами.

У музичному відео розказана історія молодої людини, яка дуже тісно спілкується зі своєю диско-кулею. Хлопець з нею спить, робить зарядку з ранку, не випускає з рук, навіть коли миється в душі і чистить зуби. Він готує для неї яєчню і ходить з нею гуляти. Одного разу вони разом приходять на вечірку, де молода людина помічає дівчину, яка так само нерозлучна зі своїєю диско-кулею, як і він. Здавалося б, вони знайшли один одного, але зустріч з соулмейтом стає фатальною.

  • Cream Soda — електронний проект Дмитра Нова та Іллі Гадаева. Дебютна платівка дуету вийшла в 2016 році під назвою «Пожежа». Вихід нового альбому «Красиво» запланований на 30 березня цього року.

Дивіться також: Kazka представили новий сингл — «Сама»

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: