CODÂNE випустив кліп на пісню «Резонанс»

10 грудня виконавець CODÂNE випустив свіжу відеороботу на пісню «Резонанс». Матеріалом для кліпу стали зйомки в Чорнобилі та Прип’яті.

Композиція входить до дебютного альбому «Реалізм», реліз якого відбувся два тижні тому.

Ще до поїздки я вирішив, що буду знімати відеоматеріал для своєї пісні, однак тільки після повернення я відчув, що «Резонанс» найкраще поєднається з настроєм зйомки. Музичне відео передає усі суперечливі відчуття, що викликає зона відчуження. Спочатку здається, що там все ніби залишилось без змін — світить осіннє сонце, жовтіє листя на деревах, однак ніхто більш не заселиться в місцевому готелі, не поведе дітей у дитячий садок, а тишу порушують не птахи і люди, а сигнали дозиметра, — каже Даниїл Міліковський.

У січні Даниїл планує працювати над новим кліпом на ще одну пісню з альбому «Реалізм» і обіцяє, що зовсім скоро CODÂNE можна буде послухати на першому живому виступі.

Дивіться відео від CODÂNE:
  • CODÂNE («Кодейн») — молодий український інді-поп дует, заснований у січні цього року. До складу входять Даниїл Міліковський та Анастасія Ярмощук. Обидва родом з Донецька. Наразі у доробку музикантів чотири пісні.