Про маму, запис пісень і секс із фанатками. Соліст «Пошлой Молли» дав інтерв’ю Юрію Дудю

В інтерв’ю фронтмен гурту «Пошлая Молли» Кирило Блєдний розповів про свою освіту, вартість запису першого альбому і музикантів з України, а також — про секс із фанатками. Не обійшлося без відповіді і на традиційне питання: «Опинившись перед Путіним, що ти йому скажеш?».

7 березня на каналі «вДудь» у YouTube вийшло інтерв’ю з лідером рок-гурту «Пошлая Молли» Кирилом Блєдним. Це одна з найкоротших розмов журналіста, що була опублікована на цьому каналі, — 40 хвилин.

«Секція» публікує деякі моменти з розмови.

Про сім’ю і освіту

Кирило Блєдний родом зі Змієва — міста поблизу Харкова. Судячи з відповідей Юрію Дудю, до обласного центру він приїздить і досі.

У мене чудова сім’я. Батьки не такі як у всіх відомих людей, вони у мене все розуміють. Батько на заводі працює, а мама наразі ніде. Навіщо їй працювати? Я ж багатий. Я їй допомагаю і вона не потребує роботи, — каже музикант.

За словами артиста, мати ним пишається, «вона розуміє всю х**ню, їй тексти подобаються».

Кирило Блєдний зізнався, що курить траву, а от важких наркотиків не вживає. Діалог із матір’ю з цього приводу музикант описав так: «Вона каже «Ну, б*я, не треба». Я кажу: «Ну, б*я, сорян».

Фронтмен гурту провчився у школі до 10 класу. Після цього, каже, уроки майже не відвідував і не шкодує про це. До університету Кирило Блєдний так і не вступив і пішов працювати. Спочатку — охоронцем у супермаркеті, потім — офіціантом.

Мені не потрібна вища освіта. Я просто хотів заробити грошей і записати альбом, — пояснює музикант.

Про запис пісень і українських виконавців

Перші пісні вдавалося записувати за невеликі суми по знайомству — день у студії обходився виконавцеві у 100 гривень, ще 300 він віддавав, аби звести треки.

На питання про те, яких українських виконавців він вважає кращими і слухає, Кирило Блєдний відповів, що це Валентин Стрикало та Іван Дорн.

Про секс із фанатками

Крім того, Юрій Дудь запитав, як виконавець ставиться до сексу з фанатками.

Ах***но. Вони самі «зрізаються», нічого не потрібно робити. Або Вітя (тур-менеджер) їх «зрізає». Прямо на концерті. Я не можу сказати, що я шл*******об, але якщо раптом обламується, я не відмовляюсь. Не можу сказати, що у нас море шл***др, — прокоментував Кирило Блєдний.

Виконавець також додав, що завжди просить дівчат показувати паспорт.

Я ж не дурень. Я так і кажу: «Чувіхо, я не хочу сідати у тюрму. Показуй паспорт». Показує, а що їй робити? — каже музикант.

Про Путіна

На традиційне питання шоу «вДудь» — «Опинившись перед Путіним, що ти йому скажеш?» — Кирило Блєдний відповів мовчанкою майже у хвилину. Сам журналіст підписав цей момент на тайм-коді під інтерв’ю, як «можливо, найкраща відповідь на питання про Путіна».

  • Кирило Блєдний — соліст рок-гурту «Пошлая Молли», який з’явився на теренах Харківщини. У 2017 році вийшов перший міні-альбом колективу «8 способов, как бросить дрочить» («8 способів, як кинути дрочити», — укр.). Після цього колектив почав активно гастролювати. Одні з найпопулярніших треків — «Любимая песня твоей сестры» («Улюблена пісня твоєї сестри», — укр.), «Нон Стоп», «Ханнамонтана» тощо.
  • Найновіший кліп гурту «Типичная вечеринка с бассейном» («Типова вечірка з басейном», — укр.) вийшов у лютому цього року і набрав майже три мільйони переглядів на YouTube.

Не забудьте переглянути: MamaRika випустила новий кліп — «ХХДД»