На українському Ютубі запустили програму «Big money». У ній бізнесмени розповідаюь про свою справу і гроші

Програма «Big money» — це серія інтерв’ю про бізнес з українськими бізнесменами і підприємцями. Наразі у мережі є вже три випуски.

Ідея створити серію інтерв’ю — відвертих і простих розмов про підприємництво — належить українськму бізнесмену і керівнику компанії Global Spirits Євгену Черняку. Програма отримала назву «Big money».

Тут говорять без купюр, діляться власним досвідом і стратегіями, розмірковують про майбутнє України і глобалізацію, розклад дня і тайм-менеджмент, стосунки з бізнес-партнерами і управління персоналом, — зазначають автори проекту.

Перший випуск з’явився у мережі у 25 січня. У ньому — розмова з одним з найбагатших людей України — девелопером, співзасновником компанії «Біофарма» Василем Хмельницьким та ресторатором (заклади The Burger, The Cake, The Bar, «Пивна дума») з Києва Дмитром Заходякіним.

У ньому бізнесмени розповідають, як заробити мільйони, мотивувати персонал, навіщо інвестувати у безкоштовну освіту тощо.

У другому випуску — голова інвестиційної компанії «Concorde Capital» Ігор Мазепа та президент «Київстару» Петро Чернишов. Тема програми — «Як заробляти гроші з повітря».

Найновіший випуск програми вийшов 8 лютого. У ньому Ігор Гуменний, засновник і президент UBС Group та Андрій Федорів, засновник і власник брендингової агенції Fedoriv пояснюють, чому важливо читати біографії успішних людей, як легко відпускати клієнтів і визначити межі компромісу тощо.

Мова програми — російська. Наразі канал має понад три тисячі підписників, а випуск програми збирає у середньому 150 тисяч переглядів.