Нове відео від гурту «Без Обмежень» — кліп «Хочеш»

Український рок-гурт «Без Обмежень» презентував новий кліп на пісню «Хочеш» 8 лютого.

За словами музикантів, композиція є однією з найчуттєвіших робіт їхнього колективу і тому відео до неї було вирішено створити таке саме ніжне та світле.

Між головними акторами відбувається взаємодія, відчувається, що за цим стоїть певна історія, народжуються спогади про їхнє спільне минуле і знову зароджується життя, і знову зароджуються стосунки. Я не знаю, які у них далі будуть відносини, але їм було надзвичайно комфортно працювати один з одним. А нам за цим всім було цікаво спостерігати, — розповів Сергій Танчинець, лідер гурту.

Головні ролі кліпу «Хочеш» втілили Анастасія Аверіна та Антон Зимін. Режисером новинки став Олександр Лазарев, а операторську роботу виконав Микола Толстих.

«Без Обмежень» — український рок-гурт, що розпочав свою діяльність із Мукачева (Закарпаття) у 1999 році. Склад гурту впродовж часу змінювався, його лідером і вокалістом є Сергій Танчинець. У репертуарі гурту є пісні українською, а також англійською та російською мовами.

  • У 2016 музиканти взяли участь у вокальному шоу «Х-фактор 7», вони виступили на кастингу з піснею «Без неї ніяк». Участь у шоу була, за словами фронтмена гурту, тим поштовхом для їхньої творчості, якого їм давно не вистачало. Гурт вибув з проекту під час одного з прямих ефірів через недостатню кількість глядацьких голосів.

Читайте також: Київський гурт «Janis i Я» випустив дебютний кліп «Чуєш, брате»