Сергій Бабкін презентував трек «Крізь твої очі»

З піснею «Крізь твої очі» Сергій Бабкін планує виступити на українському відборі до «Євробачення -2018».

Сергій Бабкін оприлюднив нову україномовну композицію «Крізь твої очі», з якою він вийде на сцену українського відбору до «Євробачення 2018». За словами автора, пісня є дуже глибокою роботою. Він розповідає про сакральну любов до сім’ї, батьків і країни, про ці надзвичайно сильні та непохитні почуття, пишуть «Нотатки про українську музику».

У той день, коли народилися слова даної композиції, я гуляв вуличками Львова. Це була неймовірна пора, надзвичайно сонячна і слова пісні самі собою виникали в голові, складалися у приспів. Потім я придбав на розі яскраві окуляри, навіть не думаючи про символізм вислову «крізь твої очі». І все це склалося в єдиний клубочок подій, а пізніше втілилося у задум із клубочком на малюнку-обкладинці. Дуже хотілося б, щоб він не мав ні початку, ні кінця, щоб він був таким собі згустком теплої матерії, згустком усього живого! — розповів Сергій Бабкін.

За словами музиканта, він принципово не став перекладати пісню «Крізь твої очі» англійською, знаючи, що при цьому вона точно втратить частинку своєї мелодійності, шарму, характеру і загального змісту. Сергій хоче, щоб вона прозвучала у відборі на Євробачення саме на тій мові, на якій була народжена — на мові країни, в якій народився і живе він сам.

  • Сергій Бабкін — український музикант, актор, автор і виконавець власних пісень. Учасник групи «5’nizza». Тренер 7 сезону вокального шоу «Голос країни». Учасник 5 сезону шоу «Танці з зірками».
  • Після неодноразових звинувачень співака у позиції щодо політики і відміни кількох концертів через дії патріотично налаштованих активістів, Сергій публічно заявив, що «вважає уряд РФ агресором», а «Крим — окупованою територією України». Це було зроблено у жовтні 2017. Активісти «Правого сектору» та «Свободи» виставили пікет біля концертного залу у Дніпрі із вимагами висловити свою точку зору та відмінити виступи в РФ.

Читайте також: Херсонський гурт «Сігналз» випустив новий альбом

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: