«Антитіла» презентували кліп на пісню «Вірила»

28 січня гурт «Антитіла» випустив кліп на сингл «Вірила». Зйомки проходили в Україні і Португалії.

Пісня «Вірила» — це чоловіча присвята жінці. Синхрони у кліпі є одними з ключових елементів. За задумом фронтмена групи Тараса Тополі, вперше всі музиканти групи не грали на інструментах, а йшли командою і співали на камеру.

Ідея пісні виникла приблизно рік тому, коли ми на студії завершили роботу над синглом «Лови момент», увійшли в новий осінній музичний сезон і в черговий раз зібралися у студії творити майбутній альбом. Ми повернулися до демо версії цієї пісні. У мене в голові виникло декілька мелодій і одну з них ми записали, а слів ще не було… В поїзді на Варшаву я прослухав майбутню пісню, мабуть, разів сто, виникало багато ідей, метафор. Але найсильніша — про віру жінки у свого чоловіка, коханої в коханого, мами в сина. Саме тому ця тема стала ключовою, — ділиться Тарас Тополя.

Режисерами відеороботи стали Сергій Вусик, Юрій Алексеенко та Тарас Тополя.

Пісня «Вірила» увійде у шостий альбом групи Антитіла «Hello».

Більше відео від бенду:
  • Антитіла — український поп-рок-гурт із Києва, що виник у 2008 році. Фронтменом гурту є Тарас Тополя. Репертуар «Антитіл» переважно складається з пісень українською, а також з кількох пісень англійською та російською мовами.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: