Гурт «Антитіла» випустив новий кліп «Лови момент»

Наприкінці липня український гурт «Антитіла» презентував другу роботу з майбутнього альбому «Hello» — «Лови момент».

Музиканти вперше показали широкій аудиторії свої сім’ї. На екранах з’явився фронтмен Тарас Тополя з дружиною Оленою (співачка Alyosha), а також всі учасники зі своїми близькими.

Цього разу ми думали, що, можливо, щось можна придумати просте, зняти в студії в 1-2 знімальних дні, але щось воно не йшло ніяк. Ми багато говорили, стосовно того, як можна передати ідею пісні відеорядом, щоб це було не програшно і в якийсь момент цих дискусій народилася ідея походу. Коли зазвучала вперше ця ідея, стало зрозуміло, що історія передасть справжні стосунки між людьми. Тому що в похід не йдуть з негідниками, в похід ідуть з людьми, на яких можна покластися, а тим більше якщо це складний похід, — поділився Тарас Тополя.

Музиканти зазначили, що цей кліп технічно складний і найдорожчий в історії гурту. Зйомки відбувалися протягом 10 днів. Знімальна група у складі двадцяти осіб пройшла вгору по річці Чорний Черемош — Чивчинські гори, що знаходяться у прикордонній зоні Румунії. Через погодні умови команда була змушена двічі виїжджати на зйомки у віддалену точку.

«Лови момент» — своєрідне продовження попереднього кліпу «TDME». Завершить цю серію наступна пісня з майбутнього альбому «Hello», презентація якого запланована на осінь цього року.

На 2019 рік «Антитіла» планують великий стадіонний тур містами України на підтримку шостого альбому.

  • Антитіла — український поп-рок-гурт із Києва, що виник у 2008 році. Фронтменом гурту є Тарас Тополя. Репертуар «Антитіл» переважно складається з пісень українською, а також з кількох пісень англійською та російською мовами.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: