Близнючки з дуету Anna-Maria випустили танцювальний кліп «Долонями»

Дует Anna-Maria 22 березня представив нову відеороботу на пісню «Долонями».

Нарешті, з’явилася можливість зняти танцювальне відео, так би мовити, виправдати свій чемпіонський титул. Танці ми дуже любимо, в них — вираз себе, в них — свобода! Останнім часом ми знімали кліпи на ліричні композиції. Зокрема саме таким був кліп на пісню «Знаєш Ти», яку ми записали з Мілошем Єлічем, а також кліпи «Ми Сховаємось» і «Тримай Мене». У цих роликах нам не вистачало можливості виплеснути свою енергію, висловити свій драйв. І ось нарешті ми змогли це зробити в кліпі на пісню «Долонями», — діляться з читачами вокалістки проекту Anna-Maria.

Хореографію для кліпу ставила Ольга Риженко, відома своїми постановками для Mozgi, «Время и Стекло», а також Насті Каменських (NK).

  • Anna-Maria — українські співачки і акторки, дует з Криму, заснований у 2004 році. Відомість Анні та Марії приніс виступ у телепроекті «Шанс», де вони здобули перемогу, набравши найбільшу кількість голосів телеглядачів; а також проект «Голос Країни». Зараз Anna-Maria виконують авторську музику (поп, інді, поп-рок, фанк).

Слухайте також: Рок-гурт «Мольфа» випустив EP «Чорно-біла війна»