Alyona Alyona і Alina Pash зняли спільний кліп на пісню «Падло»

Українська співачка Alina Pash та реперка Alyona Alyona випустили спільний трек «Падло» та 15 квітня презентували на нього кліп.

Події у кліпі розгортаються у 2049 році в патріархальному Чорнобидлограді, де раптом починають зникати чоловіки.

У той самий час в граді засновують таємний рух Бестії-берегині. В їхніх темних підвалах важко працюють викрадені чоловіки. Вони повинні допомогти бестіям отримати магічний дар «птиці долі». Та, хто отримає цей дар, стане Обраною. І тільки їй буде призначено отримати безмежну жіночу волю, щоби зробити світ кращим, — розповідають творці кліпу.

Зняв кліп французький кліпмейкер Натан Дейзі. За його словами, це один із тих образів, які він бачить, коли уявляє майбутнє.

У кожного з нас — свій шлях, яким ми йдемо. На цьому шляху є перешкоди, бар’єри, підйоми і падіння, які допомагають нам отримати найцінніше — досвід. Цей досвід з року в рік, з покоління в покоління передавали нам наші предки. Саме завдяки унікальності цього досвіду ми ті, хто ми є, — прокоментувала нову роботу Alyona Alyona.

  • Alina Pash дебютувала треком «Bitanga». До цього дівчина брала участь у 6 сезоні шоу Х-фактор, де дійшла до фіналу. Співачка родом із Закарпаття.
  • Alyona Alyona (Альона Савраненко) — українська хіп-хоп виконавиця. До початку кар’єри дівчина нібито працювала вихователькою у дитячому садочку на Київщині.