Alina Pash презентувала другу частину альбому «Pintea»

14 червня закарпатська співачка Alina Pash випустила другу частину свого альбому «Pintea», присвяченого напівміфічному герою Закарпаття Пинті Хороброму.

У реліз «Pintea: Misto» увійшли 10 треків українською, грузинською, французькою та російською мовами.

Треклист обох частин альбому вибраний не випадково. Перша частина називається «Гори» («Pintea: Gory», — авт. ред.). Я родом з гірського села. Гори тут — це символ рідного місця, моїх витоків, музичних коренів. «Misto», в свою чергу, це історії дня сьогоднішнього. Бурхливе, динамічне життя у великому місті, в якому сплітаються люди, події та випадкові зустрічі. І якщо в першій частині альбому основним акцентом було етно-звучання, то лейтмотив другої частини — урбан-саунд, хіп-хоп і всі його актуальні варіації, — розповіла виконавиця.

Альбом «Pintea: Misto» вже доступний на стрімінгових сервісах та для скачування на онлайн-платформах Google Play, Apple Music и Deezer.

Більше музики:
  • Пинтя Хоробрий — ватажок загону опришків (гайдуків) румунського походження. Учасник повстань. Оспіваний у румунському й українському (закарпатському) фольклорі. Постать Пинті Хороброго була популярна серед селян-кріпаків: як румунів, так і русинів. Він став «мармароським Робін Гудом», його подвиги оспівані в піснях і казках, які розповідають, як Пинтя відбирав гроші в багатих і роздавав бідним.
  • Alina Pash дебютувала треком «Bitanga». До цього дівчина брала участь у 6 сезоні шоу Х-фактор, де дійшла до фіналу. Співачка родом із Закарпаття.