Бітбокс на сопілці: київський гурт adm:t випустив дебютний сингл «Лісостеп»

«Ви не почуєте якогось пафосу, болі чи тлєна — на вас чекає 4 хвилини екшна з дєбільнєйшим текстом», — так анонсував пісню засновник проекту.

21 травня столичний гурт adm:t презентував свій перший сингл «Лісостеп». У треку можна почути гітару, сопілку, кахон, шейкер та інші інстурменти. Сама пісня, за словами авторів, є поєднанням інді-фолку та кантрі.

З моменту, коли я придумав головну ідею «Лісостепу», я встиг розпустити свій гурт, створити новий музичний проект і почав конкурувати в барах з кавер-бендами.  Я скурив тисячі сіг і вирішив кинути це діло. За цей час я відслужив по мобілізації і змінив 3 місця роботи… Я знову пишу і граю разом з Сашою і Дімою ту музику, з якої колись починав, — написав воклаіст і засновник проекту Андрій Дмитренко.

Трек можна як послухати, так і купити в Apple Music, Deezer або Google Play.

Сьогодні гурт працює над створенням міні-альбому.

  • adm:t (адміт) – це музичний проект Андрія Дмитренка з Києва. Його попередній гурт The Yeah Bass був номінований на «Дебют року» за версією Cultprostir. Пісні «Ґада філін» та «Moрe» увійшли до найкращих україномовних пісень за версією Karabas Live. Напрямок: інді-фолк, етно-хаус та ворлд мьюзік.

Не забудьте подивитися: Гурт Lama показав новий кліп на пісню «Привіт, привіт»

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: