Студентка звинуватила працівника Нацполіції у домаганнях і наступного дня спростувала їх

Голова департаменту захисту економіки Національної поліції України Олександр Варченко

Голова департаменту захисту економіки Національної поліції України Олександр Варченко / tsn.ua

7 листопада студентка Київського політехнічного інституту звинуватила заступника голови департаменту захисту економіки Національної поліції України у домаганнях та загрозі життю. Ввечері наступного дня дівчина спростувала свою заяву.

З чого все почалося

7 листопада студентка КПІ Наталія Бурейко звинуватила на своїй сторінці у Фейсбуці заступника голови департаменту захисту економіки Національної поліції України Олександра Варченка у домаганнях та загрозі життю. Дівчина виклала у мережу скріншоти переписки нібито з працівником Нацполіції.

За її словами, вони познайомилися у Тіндері. Спочатку чоловік засипав дівчину компліментами, хвалився зв’язками, а потім став наполягати на зближенні.

Після того, як я відмовилася й дала зрозуміти, що подальше спілкування небажане, Олександр почав писати образи й погрожувати мені розправою, писати, що я його власність, що я ніхто, що він може робити зі мною все, що дістане мене скрізь. Усе б це було схоже на погрози в інтернеті від ображеної людини, але вони не припинилися, — заявила дівчина.

Пост, який наразі вже недоступний у Facebook Наталії Бурейко

Пост, який наразі вже недоступний у Facebook Наталії Бурейко / pravda.com.ua

8 листопада Наталія Бурейко подала заяву про домагання та загрозу життю до прокуратури Києва. За цим фактом відкрили кримінальне провадження.

Також вона повідомила, що 7 листопада ввечері до її батьків приїхали додому невідомі люди з розпитуваннями про те, де вона перебуває й чи знають вони, у що потрапила їхня дочка. Також стало відомо, що дівчину шукає поліція.

Позиція обвинуваченого

Заступник голови департаменту захисту економіки Нацполіції заявив, що це «інформаційна атака», яка пов’язана з тим, що його громадянська дружина обіймає посаду першого заступника голови Держбюро розслідувань і «багатьом стала кісткою в горлі». Він заявив, що готовий надати вичерпні свідчення правоохоронним органам за фактом цього інциденту.

Я ніколи не був знайомий і не вів жодних листувань ні в яких месенджерах з Наталією Бурейко. Не виключаю, що хакери створили акаунт з використанням моїх фотографій і з нього велася провокаційна переписка, — зазначив Олександр Варченко.

За словами народного депутата України та члена колегії МВС Антона Геращенка, і Варченко, і Бурейко є стали жертвами добре продуманої провокації. Він підтримав версію Олександра Варченка щодо хакерів.

Що сталося за кілька годин

Орієнтовно о 19:00 Наталія Бурейко видалила усі пости з обвинуваченням працівника Нацполіції і опублікувала новий пост. У ньому дівчина вибачається перед високопосадовцем та його родиною.

Мені дуже соромно. Я, Бурейко Наталія, написала публікацію про погрози з боку Олександра Варченка в соціальній мережі Facebook, не розібравшись в ситуації і не усвідомлюючи своїх дій. Я стала жертвою цинічної провокації проти Олександра і його дружини. Я припускаю, що акаунт був створений хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції та Державного бюро розслідувань, — йдеться в оприлюдненому пості.

Дівчина вибачається перед високопосадовцем та його родиною

Дівчина вибачається перед високопосадовцем та його родиною / pravda.com.ua

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: