У Вінниці відкрили найбільший в Україні завод з виробництва сонячних панелей

5 лютого у Вінниці ввели в експлуатацію І чергу заводу з виробництва сонячних панелей KNESS PV. Це перше масштабне промислове виробництво сонячних панелей в Україні, пише прес-служба Вінницької міськради.

Підприємство може виробляти 100% українських складових сонячних електростанцій. За словами начальника Управління інвестиційної діяльності у відновлюваній енергетиці Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Валерія Коцюби, це наймасштабніший завод у країні з виробництва сонячних панелей.

 

Новий завод виготовлятиме сонячні панелі для побутових, комерційних та промислових сонячних електростанцій. Можливе виготовлення різних типів панелей: рамкові з плівкою backsheеt та безрамкові типу скло-скло.

Площа виробничих потужностей першої черги підприємства складає 6600 м2. Річна потужність складає 200 МВт. Загальний розмір інвестицій становить 5 млн євро. Реалізація другої черги запланована до кінця цього року. В цілому підприємство матиме потужність 400 МВт.

На новому підприємстві на початковому етапі працюватиме 120 людей. Середня зарплата працівників складатиме близько 15 тисяч ₴. Додатково у сфері технічних розробок, логістики, реалізації та дистрибуції залучатимуть ще понад 50 спеціалістів. До кінця року планують ввести в експлуатацію і ІІ чергу заводу.

  • KNESS —українська група компаній міжнародного рівня, яка розробляє технології та втілює проекти традиційної та відновлюваної енергетики.
З новин енергетики:

 

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: