Одну із засновниць руху проти насилля і домагань звинуватили у розбещенні неповнолітнього. Доповнено

Азія Ардженто

Азія Ардженто / Dominique Charriau / WireImage.

Італійська акторка Азія Ардженто спростувала звинувачення в тому, що вона сексуально домагалася актора Джиммі Беннетта. Вона також заявила, що виплачена Беннетту компенсація була здійснена її партнером Ентоні Бурденом, щоб допомогти поліпшити «серйозні економічні проблеми» молодого актора.

Італійська акторка Азія Ардженто спростувала звинувачення в тому, що вона сексуально домагалася актора Джиммі Беннетта. Вона також заявила, що виплачена Беннетту компенсація була здійснена її партнером Ентоні Бурденом, щоб допомогти поліпшити «серйозні економічні проблеми» молодого актора.

Я глибоко вражена, прочитавши новину, яка абсолютно неправдива. У мене ніколи не було сексуальних відносин з Беннеттом, — йдеться в коментарі Ардженто, опублікованому Guardian.

Ардженто сказала, що її та Беннетта «пов’язувала лише дружба», і він пред’явив свої претензії після того, як вона звинуватила в домаганнях продюсера Харві Вайнштейна.

Після мого викриття Вайнштейна Беннетт, який тоді мав серйозні економічні проблеми та який раніше подавав судові позови проти власної сім’ї, вимагаючи мільйонів компенсацій, несподівано попросив у мене надто багато грошей, — додала вона.

Ардженто розповіла, що її партнер, покійний шеф-кухар Ентоні Бурден, провів виплату, щоб уникнути «негативної реклами». 61-річний Бурден був знайдений мертвим у готельному номері в червні цього року.

Беннетт знав, що мій хлопець Ентоні Бурден був багатою людиною і мав репутацію громадського діяча, яку захищав. Ентоні наполягав на тому, щоб питання вирішувалося конфіденційно, і так само хотів Беннетт. Ентоні боявся можливої ​​негативної реклами, яку така людина, яку він вважав небезпечною, могла накликати на нас, — сказала Ардженто.

За словами акторки, вони вирішили зі співчуттям поставитися до вимог допомоги Беннета і дати йому її. Ентоні ніби особисто взяв на себе зобов’язання допомогти Беннетту економічно, за умови, що той більше не буде втручатися в їхнє життя.

Суть справи

Акторка познайомилася з Беннетом, коли йому було 7 років. Тоді вони разом грали у фільмі «Ціпоньки». Жінка виконувала там роль робітниці комерційного сексу, а хлопець — її сина. За знімальним майданчиком між ними встановили майже сімейні стосунки, наче між матір’ю і сином.

Документи

Про зґвалтування стало відомо з документів, які підтверджували факт згоди між акторами. Азія Ардженто погодилася виплатити Джиммі Беннету понад 200 тисяч доларів у квітні цього року та 180 протягом наступних півтора. Цю документацію у редакцію The New York Times надіслали невідомі відправники зашифрованим каналом. Як мінімум троє осіб, які знайомі зі справою, підтвердили, що папери справжні.

Особливість угоди між акторами у тому, що вона не забороняє обом сторонам говорити про те, що сталося. Каліфорнійські закони забороняють включати пункт про нерозголошенняув такі угоди. Адвокати Ардженто запропонували їй підписати угоду у Нью-Йорку, щоб додати цей пункт, але вона відмовилася, пояснивши, що це суперечить її принципам, — йдеться у матеріалі.

Деталі інциденту

Хоча справа про зґвалтування не дійшла до суду, у пресу потрапили подробиці інциденту. Джиммі Беннет стверджував, що 9 травня 2013 року він приїхав на зустріч з Ардженто у готель.

Ардженто то попросила залишити їх наодинці, дала алкоголь і показала кілька адресованих йому записок. Після цього вона поцілувала підлітка, повалила на ліжко, стягнула з нього штани і зайнялася оральним сексом. Потім вона сіла на нього зверху і вони зайнялися сексом, а після закінчення зробили кілька спільних фото з ініціативи Ардженто, — цитують журналісти підготовлену для суду заяву хлопця.

Пізніше акторка виклала декілька фото з хлопцем. У підписах вона повідомила, що він буде грати в її новому фільмі.

Happiest day of my life reunion with @jimmymbennett xox

Допис, поширений asiaargento (@asiaargento)

У заяві Беннетта зазначено, що після зґвалтування актори пообідали разом, а потім він поїхав. Дорогою хлопець відчув «неймовірне збентеження», «почав горіти від сорому» та «відчув огиду».

Що далі

Як пише The New York Times, невідомо, чи спілкувалися Джиммі Беннетт і Азія Ардженто після підписання угоди. Однак акторка «продовжує висловлювати [Беннетту] підтримку». Зокрема, 17 липня 2018 року вона лайкнула портрет актора, який він виклав у себе в Інстаграмі. Наразі в його акаунті видалені всі пости, крім двох.

Ні Азія Ардженто, ні її адвокат, ні Джиммі Беннетт не відповіли на прохання The New York Times про коментарі. Представник Беннетта заявив, що «найближчим часом Джиммі продовжить займатися тим, чим займався останні місяці і роки, — музикою».

  • #MeToo — популярний хештег, який поширився у соціальних мережах у жовтні 2017 року. Він підкреслює осуд сексуального насильства і домагань та набув поширення в результаті скандалу і звинувачень кінопродюсера Гарві Вайнштейна. Відтоді мільйони людей використовували цей хештег для того, щоби розповісти про свій досвід, в тому числі багато знаменитостей.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: