Львівського забудовника підозрюють у шахрайстві. Справу передали до суду

Керівник ПрАТ «Ірокс» Ігор Микичак

Керівник ПрАТ «Ірокс» Ігор Микичак

Львівська прокуратура №1 скерувала до суду обвинувальний акт стосовно засновника та керівника ПрАТ «Ірокс» Ігоря Микичака. Його підозрюють у шахрайстві та самовільному зайнятті земельної ділянки для будівництва на вулиці Антонича, 8а.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Встановлено, що 55-річний чоловік достовірно знав, що будівництво багатоповерхових житлових будинків (із вбудованими приміщеннями) на вулиці Антонича-Майданна у Львові здійснюється без належним чином оформлених та погоджених містобудівних документів, уклав із дванадцятьма особами угоди про вступ у члени Автогаражного кооперативу та договори купівлі-продажу квартир на вул. Антонича, 5 та 8а, — зазначено у повідомленні прокуратури.

Таким чином, шахрай заволодів майже 7 млн грн грошових коштів потерпілих.

Крім цього, прокуратур з’ясувала, що Ігор Микичак самовільно зайняв 0,2552 га території на вул. Тернопільська, 42 у Львові. Більше того, залучивши підрядні організації таки збудував двосекційний житловий будинок з вбудованими громадськими приміщеннями.

Таким чином забудовник завдав місту шкоди на суму близько 153 тис грн.

У разі доведення вини, максимальний термін покарання, що загрожує правопорушнику, становить 12 років позбавлення волі та конфіскація майна.

Це вже друга справа проти Ігоря Микичака, яку скерували до суду. У липні він був фігурантом справи з будівництва багатоповерхівки по вулиці Шевченка.

Міська рада після низки перевірок анулювала дозволи для ПрАТ «Ірокс» на будівництво на вул. Тернопільській, 42, вул. Шевченка, 418 та вул. Величковського, 61, 62. Львів’ян і надалі просять не купувати житло у ПрАТ «Ірокс» та інших сумнівних будівельних компаній.