В Україні запустили YouTube Kids

21 лютого у компанії Google повідомили про запуск YouTube Kids в Україні. Додаток дозволяє простіше знаходити відео, які подобаються дітям, вибирати канали, а також обмежувати час перегляду.

У додатку YouTube Kids зібрані розважальні та пізнавальні ролики: мультфільми, віршики та пісеньки, зрозумілі малюкам відповіді на питання про науку, мови, математику або природу.

4 функції YouTube Kids:

  • Контент для всієї родини. Канали і плейлисти, які згруповані в чотири категорії: «Шоу», «Музика», «Навчання» і «Цікавинки».
  • Колекції партнерів. Добірки відео від партнерських каналів на різні теми: від декоративно-прикладного мистецтва до музики, спорту, навчання і багато чого іншого. Батьки можуть вибрати, до яких з цих колекцій і тем їхні діти отримають доступ.
  • Контент, схвалений батьками. Батьки зможуть контролювати, що дивляться їхні діти. Режим «Схвалені відео» дозволяє вибирати окремі відео і канали, щоб зробити їх доступними для дитини в додатку. При необхідності батьки можуть відключити функцію пошуку роликів для своєї дитини. У такому випадку йому будуть доступні тільки відео з автоматично створеної вибірки. При цьому ролики із загальної колекції все одно буде видно в розділі з рекомендаціями на головному екрані.
  • Час перегляду. За допомогою вбудованого таймера батьки можуть контролювати час перегляду своїх дітей, наприклад, обмеживши сеанс до 30 хвилин. Додаток повідомить дитині, коли його сеанс закінчиться.

Додаток YouTube Kids безкоштовний за рахунок підтримки реклами. Всі рекламні оголошення обіцяють чітко позначати як рекламу.