Віталій Кузнєцов пішов з посади CEO «Цитрус». До цього довкола компанії розгорівся скандал

Віталій Кузнєцов / Фото зі сторінки у Facebook

16 квітня стало відомо, що Віталій Кузнєцов, який займав посаду CEO мережі «Цитрус», пішов з цієї позиції. До цього довкола компанії розгорівся скандал — тепер клієнт мережі вимагає моральну компенсацію.

Віталій Кузнєцов пішов з посади CEO мережі «Цитрус», пише Ain. У телефонному коментарі редакції Кузнєцов коротко підтвердив свій відхід, проте підкреслив, що залишається в компанії, — у раді директорів.

У прес-службі «Цитрус» відзначили, що перехід Віталія Кузнєцова з поста СЕО до ради директорів був запланований ще на початку лютому.

До приходу в «Цитрус» Віталій Кузнєцов багато років працював у Samsung Electronics Україна.

  • 19 березня у мережі з’явилася інформація, що клієнтка здала у «Цитрус» телефон на утилізацію, після чого її почали шантажувати. Пізніше голова компанії заявив, що позиватиметься до суду, оскільки поширена інформація шкодить іміджу магазину.
  • Ще пізніше Віталій Кузнєцов повідомив, що нібито не подаватиме позов. У «Цитрусі» визнали, що витік даних стався з вини їх співробітника, вибачилися перед клієнтом і пообіцяли сприяти у слідстві. Однак 16 квітня постраждалий написав, що поки що компанія не виконує свої зобов’язання в повному обсязі. За словами його юристів, зокрема, компанія обіцяє виплатити моральну компенсацію тільки після рішення суду.
  • Компанія «Цитрус» — перша українська спеціалізована мережа магазинів гаджетів і аксесуарів. Створена в 2000 році. Сьогодні «Цитрус» має 50 магазинів в Україні.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: