«Укрзалізниця» поділить поїзди на три класи: економ, стандарт і комфорт

До кінця літа в Україні планують поділити всі потяги ПАТ «Укрзалізниця» на три класи — комфорт, стандарт та економ. Про це в інтерв’ю виданню Delo.ua повідомив керівник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування Олександр Красноштан.

Він зазначив, що наразі підприємство перебуває на фінальному етапі узгоджень змін із Міністерством інфраструктури.

Якщо пасажир купує квиток на поїзд класу комфорт, він отримає новий вагон (термін служби до 10 років), біотуалети, кондиціонер тощо. Це буде повний пакет послуг. Ми припускаємо, що в поїздах класу комфорт будуть тільки купе і СВ-вагони. Маршрутна швидкість у таких поїздах становитиме не менше ніж 70 км/год, У поїздах типу стандарт будуть допускатися плацкарти хорошого рівня, з кондиціонером, з біотуалетом. У цих поїздах буде швидкість менше, ніж 70 км/год. У економ-поїздах будуть вагони старші, можлива відсутність біотуалету і кондиціонера, — розповів Олександр Красноштан.

Керівник департаменту уточнив, що відомство планує самостійно регулювати ціну квитка на поїзди класу комфорт та стандарт. Вартість квитків на поїзди економ-класу регулюватиме держава. Він додав, що таким чином на деяких напрямках можуть знизити вартість проїзду.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: