«Укрпошта» вводить безготівковий розрахунок, а «Нова пошта» — відстрочку оплати

Дві найбільші компанії, які надають поштові послуги в Україні, 18 квітня оголосили про нововведення. Так, держпідприємство «Укрпошта» запроваджує розрахунок через платіжні термінали і ще низку сервісів, а приватна «Нова пошта» запустила нову послугу відтермінованої оплати посилки «Плати пізніше».

Що пропонує «Нова пошта»

Послуга «Плати пізніше» надає можливість забрати посилку одразу, а заплатити за доставку і додаткові послуги протягом 10 календарних днів з дати отримання відправлення. Сервіс працює з 16 квітня, але тільки для адресних доставок за готівку і якщо вартість послуг до сплати за одну експрес-накладну не перевищує 500 гривень.

Якщо протягом 10 днів клієнт не погасить заборгованість, можливість оформлення відправлення на нього буде заблокована. Відновити її можна буде на наступний робочий день після сплати боргу.

Що нового в «Укрпошті»

Національний банк видав «Укрпошті» ліцензію, яка дозволить розраховуватися у відділеннях карткою.

Розрахуватись у відділеннях можна буде через платіжні термінали «Укрпошти» або ж на сайті чи в нашому мобільному додатку, а також в «Укрпошті» тепер можливо отримувати готівку з платіжних карт. Такі операції будуть здійснюватися без посередництва банку-екваєра, що дасть можливість знизити собівартість їх проведення, — каже виконувач обов’язків гендиректора Ігор Смілянський.

Підприємство вже закупило через систему держзакупівель Prozorro 5 тисяч платіжних терміналів.

  • 16 березня представники Генеральної прокуратури провели близько 15 обшуків складських та офісних приміщень ТОВ «Нова пошта» у Києві, Полтаві, Харкові та Дніпрі. У Генпрокуратурі заявили, що мова йде про несплату податків в особливо великих розмірах.
  • 6 лютого з`явилася інформація, що у мережі продають базу персональних даних (на 500 тисяч і на 18 мільйонів користувачів). Вона нібито належить «Новій пошті». У самій компанії це заперечили. Крім того, заявили про плани запустити системи криптографічного захисту й анонімізації даних клієнтів для підвищення інформаційної безпеки компанії.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: