«Укрпошта» запустила експрес-доставку з китайського інтернет-магазину JD.com

Компанія «Укрпошта» запустила ексклюзивний канал експрес-доставки товарів з другого за обсягом китайського інтернет-магазину JD.com. Стандартний термін доставки може становити до 45 днів, в «Укрпошті» кажуть, що їх сервіс доставлятиме у середньому за 14 днів.

На додаток до поштовому каналу доставки, який вже існує, «Укрпошта» разом з JD запустила новий експрес-канал доставки JD-UKRPOSHTA. До того ж 18 червня JD відзначає 10-річчя створення компанії і пропонує всім новим клієнтам особливі знижки до 90%, тому це цікава можливість для українських покупців спробувати новий канал, — прокоментував новацію перший заступник генерального директора з операційної діяльності «Укрпошти» Олександр Перцовський.

Національний поштовий оператор став першим в Україні партнером одного з найбільших світових ритейлерів — компанії JD.com. Днями у неї інвестував Google. Сума угоди склала 550 млн доларів, в обмін на які американський гігант отримав 27 млн ​​акцій, повідомляє Reuters.

  • Група компаній JD.com, в яку входить joybuy.com, заснована 18 червня 1998 в Китаї і на сьогодні є третьою за обсягом обороту в світі серед компаній інтернет-торгівлі. У 2017 році обсяг транзакцій склав 56 млрд доларів. JD.com пропонує широкий вибір техніки, мобільних телефонів, електроніки, комп’ютерів, аксесуарів.
Ще про досягнення українських компаній