Сервіс доставки їжі Uber Eats запрацює в Україні до початку літа

Логотип Uber Eats

Логотип Uber Eats

Компанія Uber у 2018 році запустить сервіс доставки їжі у 100 нових містах світу, зокрема у Києві. Про це повідомив віце-президент компанії Джейсон Дроег в інтерв’ю виданню Financial Times, пише Ain.

До початку літа в Україні має з’явитися Сервіс доставки їжі Uber Eats. Спочатку Uber запустить його у Києві. За словами генерального менеджера Uber у Центральній та Східній Європі Олексія Стаха, зараз компанія шукає ресторани для партнерства та відкрита до пропозицій.

Джейсон Дроег, віце-президент компанії, зазначив, що наразі Uber Eats є прибутковим у 45 містах із 200, а рік тому — у 3 із 50. Проект виявися більш успішним, ніж передбачали в компанії. Його валовий дохід склав 10% за 2017 рік (понад 28 мільярдів гривень у 4 кварталі).

  • Uber Eats — це додаток для доставки їжі з місцевих ресторанів. Уперше його запустили у 2015 році у Торонто. Зараз сервіс працює у 200 містах по всьому світу. У додатку користувач отримує доступ до меню ресторанів, може вибрати їжу і оплатити замовлення.
  • З 2 березня в Uber можна замовляти авто комфорт-класу. UberSelect передбачає автомобілі Toyota Camry, Hyundai Sonata, VW Passat, Skoda Superb та аналогічні. У компанії кажуть, що за кермом автомобіля сидітиме водій з кращим рейтингом.

Читайте також: Nextbike знову запрацює у Львові. Тарифи