У Єлизавети ІІ помер останній коргі. Нову собаку королева заводити не буде

Згори вниз: коргі Віллоу, доргі Вулкан, коргі Холлі, доргі Кенді

Згори вниз: коргі Віллоу, доргі Вулкан, коргі Холлі, доргі Кенді / Annie Leibovitz / AP

Представники королівської сім’ї Великобританії 18 квітня повідомили, що в палаці помер собака на прізвисько Віллоу — останній коргі Єлизавети II.

14-річний коргі  страждав від онкологічного захворювання. Зрештою його приспали. У прес-службі повідомили, що це був вимушений крок. Королева більше не могла дивитися, як собака страждає. Представники відзначають, що Віллоу був «відданим компаньйоном» Єлизавети і вона вкрай важко переживає його втрату.

Королева Єлизавета ІІ зобразила прогулянку з її собаками у 1973

Королева Єлизавета ІІ зобразила прогулянку з її собаками у 1973 / ALPHA PRESS

Перший власний коргі з’явився у Єлизавети у 1944 році. Це була собака на прізвисько Сьюзан, королеві подарували її на 18-річчя. Королівський пес навіть супроводжував королеву і принца Філіпа в їх медовий місяць.

Єлизавета розводила собак протягом сімдесяти років, і всі чотирнадцять поколінь були нащадками Сьюзан. У 2015 році королева вирішила перестати розводити псів  через вік: 88-річна Єлизавета переживала, що може спіткнутися об собак і покалічити себе і їх. Також королева не хотіла залишати вихованців одних після своєї смерті. За весь час правління Єлизавета виростила 30 коргі.