Що готує театральний фестиваль «Кіт Ґаватовича». Програма

Фестиваль «Кіт Ґаватовича»

Фестиваль «Кіт Ґаватовича» / Частина офіційного промо

Протягом 7-9 вересня у Стрийському парку Львова відбуватиметься театральний фестиваль «Кіт Ґаватовича». У програмі не тільки вистави, а й мотивуючі розмови, акторські тренінги і майстер-класи.

Фестиваль розпочнуть із вечірки-відкриття «О дивний новий Кіт» у Палаці культури імені Гната Хоткевича 7 вересня о 20:00.

8 вересня о 20:30 у трамвайному депо Lem Station відбудеться прем’єра «Гамлета» за участі львівських акторів. Постановку трагедії готувала міжнародна мистецька група «MaxSirArt», що раніше працювала із масштабними проектами у Нью-Йорку, Берліні, Парижі та інших містах світу.

Суботній день завершиться спеціальним показом за текстом Леся Подерев’янського «Купатись чи не купатись», який виконають відомі київські акторки Олена Рєпіна та Олена Хижна. Початок о 23:00.

Також 8 вересня відвідувачі снідатимуть у Стрийському парку із Ахтемом Сеітаблаєвим — актором та режисером кінострічок «Кіборги» та «Хайтарма». 9 вересня — із відомою драматургинею Наталією Ворожбит.

Ввечері 9 вересня у Lem Station покажуть виставу «Що робити у Попасній після шостої вечора», яку виконають школярі з однойменного міста.

Всі заходи, які відбуватимуться у Стрийському парку, є безкоштовними. Частина заходів у Lem Station є платною. Квитки можна придбати на онлайн-сервісі Gastroli. Діє система знижок: учні — 40%, студенти — 30%, учасники бойових дій — 25%, працівники театральних установ — 7%.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: