У Києві судять екс-перекладача Гройсмана за державну зраду

Володимир Гройсман, Станіслав Єжов і Тереза Мей в Лондоні, липень 2017 року

Володимир Гройсман, Станіслав Єжов і Тереза Мей в Лондоні, липень 2017 року / gordonua.com

22 серпня Голосіївський райсуд Києва почав розгляд справи колишнього заступника керівника протоколу прем’єр-міністра України та його перекладача Станіслава Єжова. Його звинувачують у державній зраді. Про це повідомляє «Укрінформ».

Ситуація

20 грудня 2017 року українські спецслужби затримали заступника керівника протоколу прем’єр-міністра України Станіслава Єжова. В СБУ вважають, що під час іноземного відрядження чиновника завербували російські спецслужби і він передавав їм дані про діяльність українських державних структур.

На початку судового засідання Єжов заявив, що у слідства немає жодних доказів його провини.

Мене звинувачують у тому, що я працював на ГРУ Генштабу Російської Федерації, але серед усіх показів свідків і всіх матеріалів справи відсутні будь-які докази не лише роботи на ГРУ Генштабу, а навіть докази, пов’язані з Росією. Нічого не зібрано, — зазначив екс-перекладач.

Хто такий Станіслав Єжов

Народився 1978 року в Києві. 1999 року закінчив КІМО з дипломом перекладача. Працював в МЗС України, посольствах Словенії та США. З 2012 року працював в адміністрації президента Віктора Януковича. У 2014 році став особистим перекладачем Володимира Гройсмана, пізніше разом із ним перейшов на роботу в Кабмін.

Що загрожує Єжову

Колишнього перекладача звинувачують за частиною першою 111 статті Кримінального кодексу України «Державна зрада». Згідно з нею, покаранням є позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: