Найбільший в Україні сміттєпереробний завод збудують у Житомирі

Інвестиційна група ICU планує до кінця 2019 року запустити найбільший в Україні завод з переробки твердих побутових відходів. Завод побудують у Житомирі, пише «Інтерфакс-Україна» з посиланням на керівного партнера ICU Макара Пасенюка.

На заводі застосовуватимуть механічну, біологічну та термічну обробку твердих відходів. За словами Макара Пасенюка, подібної технології поки що немає в Україні.

Завод зможе переробляти приблизно 82 тисячі тонн сміття на рік зі ступенем переробки до 95%, пише «Громадське». У результаті переробки зі сміття виготовлятимуть вторинну сировину, альтернативне паливо для цементних заводів та органічний компост.

  • Компанія ICU — одна з найбільших інвестиційних компаній України, яка керує інвестиціями на загальну суму 500 мільйонів доларів.
  • 10 квітня на засіданні виконкому ЛМР затвердили містобудівні умови та обмеження для проектування сміттєпереробного комплексу у Львові вул. Пластовій, 13. Тендер на розробку проектної документації з будівництва сміттєпереробного комплексу виграло львівське ТОВ «Інститут проектування «Комфортбуд». З ним вже підписали договір про подальшу співпрацю.