У світі назвали найпривабливіше місто

Париж, Франція

Париж, Франція / Valentin Antonini

За результатами досліджень Anholt-GfK City Brands IndexSM (CBISM) в 2017 році Париж став найпривабливішим містом у світі, пише 34travel.

Рейтинг привабливості міст Anholt-GfK CBISM експерти складають раз на два роки з 50 претендентів. Дослідження фокусується на 6 показниках: міжнародний статус, простір (у тому числі — транспортне сполучення), умови (доступність житла та державних послуг), люди (дружелюбність, культурне різноманіття), «пульс» міста і його потенціал в економіці та освіті.

Десятка найбільш привабливих міст за 2017 рік така:

 1. Париж
 2. Лондон
 3. Сідней
 4. Нью-Йорк
 5. Лос-Анджелес
 6. Рим
 7. Мельбурн
 8. Амстердам
 9. Сан-Франциско
 10. Берлін

Результати за 2017 рік базуються на основі 5057 інтерв’ю. В онлайн-опитуванні брали участь респонденти з 10 країн (Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Німеччини, Індії, Росії, Південної Кореї, Великобританії та США).

Автори CBISM відзначають, що бренд країни не впливає на оцінку міста. У приклад вони наводять Берлін.

Німеччина посідає перше місце в рейтингу Nation Brands Index 2017 року. Це говорить про те, що міста не можуть спиратися на бренд своєї країни, вони повинні розвивати свій імідж самостійно, — розповів старший віце-президент соціально-стратегічних досліджень і керівник CBISM Вадим Волос.

Париж в рейтингу CBISM займає перше місце вчетверте.

 • Нагадаємо, авторитетне британське видання The Telegraph включило Львів у список міст, які мають відвідати британці у 2018.