Українці стали дивитися більше порно. Рейтинг країн

Pornhub опублікував статистику відвідування за 2017 рік. З даних виходить, що минулого року люди у всьому світі, включаючи Україну, стали дивитися більше порно.

Один з найбільших порносайтів Pornhub 8 січня опублікував статистику відвідування за 2017 рік.

До топ-20 країн, мешканці яких найчастіше користувалися Pornhub, увійшли США, Великобританія, Індія, Японія і Канада. Замикають двадцятку лідерів Росія, Південна Африка і Бельгія. України у цьому списку немає.

ТОП-20 країн за трафіком / pornhub.com

Однак ресурс зазначає: наші громадяни стали дивитися «полуничку» на 126 секунд довше, ніж у 2016 році. Тоді цей показник становив 7 хвилин і 15 секунд, а у 2015 — 7 хвилин і 2 секунди. До речі, Україна у минулі роки входила до десятки країн з найкоротшим перебуванням на Pornhub.

Частіше за інші на порно ресурсі шукали порно з лесбійками, хентай та мілф. Що саме шукали ті чи інші країни — невідомо. Однак у 2016 році українці разом з французами, німцями, іспанцями, білорусами й росіянами обирали анальний секс для перегляду. У 2015 — зрілих дам.

Зазначимо, що у середньому Pornhub у 2017 році за день відвідував 81 мільйон людей. За рік було завантажено 595,482 годин відео — 68 років порно.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: