Невдовзі в Україні з’являться поїзди трьох класів

В «Укрзалізниці» невдовзі розділять пасажирські поїзди далекого сполучення на три класи. Вони відрізнятимуться рівнем комфорту та вартістю квитків. Про це повідомив голова компанії Євген Кравцов в інтерв’ю «Сегодня».

Керівник «УЗ» каже, що це потрібно, аби компанія змогла встановлювати економічно обґрунтовані ціни на проїзд в поїздах з високим рівнем комфорту. За словами Євгена Кравцова, зараз проект перебуває на фінальній стадії запровадження. Поїзди на класи розділять у найближчі тижні.

Будуть три класи: «комфорт», «стандарт» та «економ». Вони будуть розділені за рівнем сервісу, що надається в кожному класі. За відповідний сервіс буде відповідна вартість. Тому для люксових перевезень тариф буде встановлено на рівні економічно мотивованого, враховуючи , що ми інвестуємо туди більше грошей, і пасажири, які користуються цими потягами, є платоспроможними, — пояснив Євген Кравцов.

Він зазначив, що такий крок дозволить не зачепити підвищенням тарифів незахищені верстви населення, які менш платоспроможні.

  • Раніше розділити поїзди на три класи обіцяли до кінця літа. Вартість квитків на поїзди економ-класу регулюватиме держава.