У Запоріжжі винайшли «пігулки» від гомофобії

Благодійний фонд «Гендер Зед» запустив кампанію «Гомофобія лікується!», в рамках якої можна безкоштовно замовити «Дружню пігулку». Так автори назвали «перший у світі лікувальний засіб від гомофобії та трансфобії».
«Пігулки» від гомофобії

«Пігулки» від гомофобії / Офіційне промо

Аби отримати пігулку, потрібно перейти на сторінку кампанії pigulka.org.ua, відповісти на питання тесту та обрати зручний варіант доставки пігулок. Їх обіцяють надіслати безкоштовно. Замовити можна від 1 до 3 екземплярів: для себе, друзів чи знайомих.

Замовлення «Дружньої пігулки» рекомендоване усім, хто страждає від гомофобії чи трансфобії будь-якого ступеня вираженості, особливо для тих, хто «Я не гомофоб, але…». При чому, достатньо прийому лише однієї пігулки. Звісно ж, після попереднього прочитання інструкції, — каже директор «Гендер Зед» Ростислав Мілевський.

Він пояснює: йдеться не про лікування у буквальному сенсі, адже гомофобія офіційно не віднесена до хвороб.

Як, власне, нею не є ані гомосексуальність, ані бісексуальність. Чому ж ми вдаємося саме до «лікування»? Тому що гомофобію та трансфобію, як украй негативні явища, можна фігурально назвати «хворобами» для будь-якого суспільства, в тому числі і для України, адже вони обов’язково призводять до безлічі зламаних людських доль через дискримінацію, упередження, несприйняття чи насильство на ґрунті ненависті. А тому мета кампанії —«лікування» суспільства від цих «недугів» завдяки розвінчуванню стереотипів, пов’язаних з ЛГБТ, — додає Ростислав Мілевський.

Організатори запевняють, що у підсумку, отримавши достовірну та об’єктивну інформацію з питань, які стосуються сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, навіть запеклі гомо- та трансфоби зможуть заповнити власний інформаційний вакуум достовірною інформацією, розвінчавши найпопулярніші стереотипи про ЛГБТ-людей та явища гомосексуальності й трансґендерності.

Більше інформації про ЛГБТ можна знайти у спецпроекті «Секції» «Такі як ми»: