Прогулянки Підгорецьким замком тепер доступні онлайн

Відтепер не виходячи з дому можна побачити панораму Підгорецького замку, зайти всередину нього та спуститися у підземелля.

Підгорецьким замком, що на Львівщині, тепер можна гуляти онлайн. Фахівці розробили 3D тур пам’яткою з можливістю обрати зручну панораму ззовні, зайти всередину та спуститися у підземелля, пише Львівська газета.

Над створенням віртуальної моделі для онлайн-екскурсій замком протягом 2017 року працювали Львівська галерея мистецтв, Фонд «Підгорецький замок» спільно з польським Братством Кавалерів Гутенберга. Фінансову підтримку надавали Міністерство культури та національна спадщина Республіки Польща.

За словами директора Львівської галереї мистецтв Тараса Возняка, це перший проект в Україні, під час якого зробили тисячі фотографій об’єкта, які до дрібниць відтворюють просторову форму замку.

Ми отримали електронну версію замку, який можемо перетворити в технічну документацію для подальшої реставрації цього масштабного об’єкта, – розповів  Тарас Возняк.

У Львівськиій галереї мистецтв пообіцяли відкрити замок, який протягом кількох років був недоступний для відвідувачів, уже в травні цього року. Туристи зможуть оглянути фотокопії славетних картин, що прикрашали замкові стіни, причому на тих самих місцях, де вони висіли раніше, і уявити, як виглядали інтер’єри у Підгірцях тих часів.

  • Підгорецький замок був побудований між 1635 – 1640 за дорученням гетьмана Конєцпольського, ставши одною з найважливіших фортець і найкрасивіших аристократичних резиденцій Речі Посполитої.
  • Нагадаємо, авторитетне британське видання The Telegraph включило Львів у список міст, які мають відвідати британці у 2018.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: