«Нова пошта» заперечує витік баз даних та впроваджує їх криптозахист

«Нова пошта» планує запустити системи криптографічного захисту й анонімізації даних клієнтів для підвищення інформаційної безпеки компанії, повідомляє The Village з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

У компанії заперечують, що скріншоти персональних даних клієнтів, у тому числі серії та номери паспортів, які з’явилися в даркнеті напередодні, є базою даних клієнтів «Нової пошти».

База на скріншоті у пості [у Facebook] може належати будь-якому українському підприємству, там немає жодних ознак того, що це дані саме «Нової пошти». Більше того, первинний аналіз зображення показав, що в таблиці є дані, які відсутні у нашій поточній базі, — сказав директор з інформаційних технологій компанії Олександр Євстратов.

Також він повідомив, що компанія впроваджує нову стратегічну програму з посиленою інформаційною безпекою та проводить переговори щодо запуску криптографічного захисту й анонімізації даних.

  • Про те, що в мережі продають базу персональних даних (на 500 тисяч і на 18 мільйонів користувачів), і що вона належить «Новій пошті», повідомив консультант із кібербезпеки Єгор Папишев 6 лютого. Прес-служба компанії одразу заперечила «актуальність бази».
  • Єгор Папишев у коментарі Internet.ua зазначив, що продавець вийшов на зв’язок з російського поштового сервера та вказав ціну у 1500 гривень за детальну базу.

Читайте також: Клієнти lifecell можуть оплачувати послуги, використовуючи баланс мобільного

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: