Поліція назвала найпопулярніші наркотики в Україні

Канабіс

Канабіс / vido.com.ua

Канабіс — найпопулярніший наркотик в Україні. Далі йдуть опіати та стимулятори амфетамінового ряду. Про це в інтерв’ю 112.ua розповів начальник департаменту протидії наркозлочинності Андрій Кіхтенко.

В Україні найпоширеніший наркотик, як і в усій Європі, це канабіс. Аудиторія — молодь. Потім за популярністю йдуть опіати: опіум, макова солома, їхні синтетичні аналоги — такі як метадон. Потім йдуть стимулятори амфетамінового ряду: амфетамін, метамфетамін, МДМА (екстазі), — заявив Андрій Кіхтенко.

Начальник департаменту протидії наркозлочинності Нацполіціі Андрій Кіхтенко

Начальник департаменту протидії наркозлочинності Нацполіціі Андрій Кіхтенко / 112.ua

Після йдуть психоактивні речовини.

По суті це ті самі наркотики, тільки не включені до Списку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, — пояснив начальник департаменту.

За його словами, постачання наркотиків міжнародними каналами за допомогою кур’єрів найчастіше здійснюються з Латинської Америки та Азії. Кокаїн, наприклад, зазвичай постачають авіатранспортом з країн Латинської Америки у потайних відділеннях багажу або у власному тілі так званими кур’єрами-ковтачами, героїн — з країн Азії, нові психоактивні речовини — з Китаю міжнародними поштовими відправленнями. Кокаїн та героїн зазвичай ідуть транзитом у Європу.

  • 18 червня парламент Канади схвалив законопроект про легалізацію рекреаційної марихуани. Таким чином Канада стане першою країною G7, в якій буде дозволено вільне вживання наркотиків.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: