Monobank запустив новий сервіс для переказу грошей

Тепер кожен клієнт має свою веб-сторінку, через яку будь-хто може перевести йому гроші.

Про це 6 квітня у своєму Фейсбуці повідомив один із засновників Monobank Дмитро Дубілет.

Аби перейти на свою веб-сторінку, потрібно зайти у додаток банку, відкрити розділ «Поповнити свою картку» і клікнути на пункт «За посиланням». Після цього ви побачити, як виглядає ваше персональне посилання і зможете ним поділитися у соціальних мережах, скопіювати тощо.

Скріншот сервісу

Для того, аби перевести гроші, відправник має ввести дані картки, як він це робить в Інтернет-магазині, каже Дмитро Дубілет.

Цей сервіс корисний тоді, коли ви не хочете повідомляти номер своєї картки. Сервіс працює х картками будь-яких українських банків, а до кінця квітня запрацюють і міжнародні Visa та MasterCard, — пояснив співзасновник проекту.

  • Monobank — український інтернет-банк, створений у 2017 році. Є підрозділом «Універсал Банку», що входить до групи ТАС і належить українському олігарху й колишньому заступнику голови Партії регіонів Сергію Тігіпко. Співзасновник банку — Дмитро Дубілет, син Олександра Дубілета, колишнього голови правління Приватбанку.
  • Банк не має відділень, всі послуги проводяться за допомогою мобільних додатків. Клієнтами можуть стати власники девайсів Apple на iOS 10 і Android версії 4.4 і новіших.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: