Monobank запустив закордонні платежі та ввів іменні картки

24 липня співзасновник monobank Дмитро Дубілет повідомив про низку оновлень у новій версії банківського додатку.

Відтепер у monobank можна замовити іменні картки. Висилають їх «Новою поштою». Така послуга коштує 150 ₴, а замовити її можна у пункті додатку «Налаштування».

Можна обрати фото на зворотному боці (але можна і без фото). До речі, по секрету, туди можна вставити не тільки своє фото, але й аватарку або, скажімо, світлину кота, — додав Дмитро Дубілет.

Також розробники оновили умови депозитів на 6 і 12 місяців (розміщуються під 16% річних). Поповнювати їх можна готівкою у відділеннях банків за реквізитами рахунку або з картки іншого банку. У Monobank обіцяють компенсувати усі комісії. Крім того, тим, хто укладає депозитний договір, відправляють набір стікерів.

Серед оновлень і підтримка поповнення із закордонних карток. Наразі підтримується тільки MasterCard і картки європейських банків. За операцію береться комісія — 1,8%. Однак, за словами Дмитра Дубілета, завдяки тому, що банк відмовляється від заробітку на курсі, користувачу все ж вигідніше його послуги, аніж переказ через платіжні системи.

Крім того, оновлення дозволяють підключати Google Pay просто з додатку. Розробники також провели редизайн точок поповнення, а у виписці у деталях транзакції з’явився графік витрати за окремими торговельними локаціями.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: