Маск показав концепт електробусів майбутнього

Засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск опублікував відео з концептом електробуса для тунелів під містами, які розробила його компанія The Boring Company.

Відповідне відео Маск опублікував на своїй сторінці у Twitter.

Гадаю, це можна назвати підземним автономним електричним автобусом зі швидкістю 150 миль на годину (241 км/год), який автоматично перемикається між тунелями і ліфтами. Таким чином, так, це автобус, — написав Маск на своїй сторінці у Twitter.

The Boring Company змістить акценти при бурінні підземних тунелів. Тепер в пріоритеті будуть не авто, а транспортування пішоходів та велосипедистів.
Ілон Маск також зазначив, що його компанія планує створити величезну кількість станцій по всьому місту.

Міська система матиме тисячі невеличких станцій. За розмірами — як одне паркувальне місце, яке знаходитиметься поряд із місцем вашого призначення. Воно плавно вплітатиметься в «тканину» міста, — написав він.

  • Транспортне управління Вашингтона 20 лютого 2018 видало попередній дозвіл компанії The Boring Company на реалізацію проекту підземної автомагістралі. Компанія планує пов’язати швидкісними поїздами Нью-Йорк, Філадельфію, Балтімор і Вашингтон. Однак перша станція з’явиться саме під столицею США.
  • Компанія The Boring Company раніше представила вогнемети «на випадок зомбі-апокаліпсису». Вона реалізувала 20 тисяч екземплярів зброї за 4 доби, заробивши близько 10 мільйонів доларів.
  • Україна наступного року може почати будівництво тестового майданчика в місті Дніпро для впровадження надшвидкісного сполучення типу Hyperloop за кошти приватних інвесторів. Ілон Маск зазначав, що Hyperloop може перевозити вантажі вже у 2019, а пасажирів — у 2021 році.