MacCoin — валюта від «МакДональдз». Правила користування

2 серпня у закладах «МакДональдз» по всьому світу будуть видавати MacCoin. Це монети, які потім можна буде обміняти на безкоштовний Бік Мак. «Секція» розповідає, як отримати MacCoin і коли його використати.

Що таке MacCoin

Це п’ять колекційних монет лімітованої серії. Кожна монета відображає одну з декад існування «БігМак».

MacCoin — п’ять колекційних монет лімітованої серії

MacCoin — п’ять колекційних монет лімітованої серії / mcdonalds.ua

Ось що про це кажуть у самій компанії:

  • MacCoin 1968–1978 рр. фокусується на «силі квітів», аби підкреслити появу «БігМак» під час «літа любові». Квіти та сонячне світло — загальна візуальна тема того часу, яка стала вирішальною в оформленні.
  • Монета 1978–1988 рр. зосереджується на естетиці ранньої комп’ютерної ери, коли абстракція, 3D-зображення зустрічалися на кожному кроці. «БігМак» на монеті зображено за допомогою графічних елементів футуризму 80-х років.
  • У ранні 90-ті стиль ретро та абстрактні форми впевнено ввійшли в індустрії дизайну та моди. Деякі з цих елементів використані для дизайну MacCoin 1988–1998 рр., і, звісно, для стильного зображення на ній «БігМак».
  • У середині 2000-х рр. ілюстрації, сміливо намальовані від руки, завоювали провідні позиції в музиці та кіно. Цей стиль застосували для монети 1998–2008 рр., зображаючи можливості ранньої ери Інтернету та прийдешній технологічний бум.
  • Сучасний MacCoin — грайливі абстрактні форми, запозичені із соціальних мереж, емодзі та інтернет-культури. Біг Мак® стає «віральним».

Як отримати MacCoin

Монети видаватимуть тільки 2 серпня. Їх можна отримати, купивши у закладі «БігМак» або «БігМак меню». Час початку акції визначає менеджер конкретного закладу (однак зазначимо, що до 10:00 у «МакДональдз» діє ранкове меню і «БігМак» купити не можна).

Від виду монети не залежить кількість «БігМак», які може отримати учасник.

Кількість монет у кожному закладі обмежена, однак у компанії не називають точні цифри.

Що можна отримати за MacCoin

Учасник акції, який отримав одну монету, може обміняти її на один «БігМак». Від виду монети не залежить кількість «БігМак», які може отримати учасник. Обміняти монету на продукт можна буде до 31 грудня 2018 року.

Монети також можна збирати і просто лишити собі на пам’ять у якості колекційних.

Leave a Reply

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: